exit
search

Організація

Центр політико-правових реформ — це недержавний аналітичний центр, створений у 1996 році після прийняття Конституції України, метою якого є сприяння проведенню реформ у політико-правовій сфері задля утвердження в Україні демократії, верховенства права та належного урядування.

ЦППР є неурядовою, неприбутковою організацією, яка працює на загальнодержавному рівні — як у столиці, так і в регіонах України. Головний офіс ЦППР знаходиться у Києві. Є також відділення ЦППР у Львові. 

Органами загального управління є загальні збори та наглядова Рада. Орган контролю контрольно-ревізійна комісія. Органи оперативного управління — правління, голова правління, виконавчий директор.

Правління:

Виконавчий директор — Степанов Микола Володимирович.

 

Основний склад залучених експертів ЦППР не змінювався впродовж більше як десяти останніх років. Ключові експерти, які модерують роботу за тематичними напрямками діяльності, є кандидатами юридичних наук та відомими експертами у своїх сферах в Україні. Постійно ведеться робота із пошуку та залучення до команди ЦППР молодих аналітиків серед кращих випускників кращих правничих шкіл України.

Більше про ЦППР.