exit
search

Організація

Центр політико-правових реформ — це недержавний аналітичний центр, створений у 1996 році після прийняття Конституції України, метою якого є сприяння проведенню реформ у політико-правовій сфері задля утвердження в Україні демократії, верховенства права та належного урядування.

ЦППР є неурядовою, неприбутковою організацією, яка працює на загальнодержавному рівні — як у столиці, так і в регіонах України. Головний офіс ЦППР знаходиться у Києві. Є також відділення ЦППР у Львові. 

Органами загального управління є загальні збори та наглядова Рада. Орган контролю контрольно-ревізійна комісія. Органи оперативного управління — правління, голова правління, виконавчий директор.

Наглядова рада Центру політико-правових реформ:

  • Шишкін Віктор Іванович, кандидат юридичних наук, суддя Конституційного Суду України, голова наглядової ради ЦППР.
  • Петришин Олександр Віталійович, доктор юридичних наук, професор, президент Національної академії правових наук України.
  • Сироїд Оксана Іванівна, заступник Голови Верховної Ради України.
  • Бойко Андрій Михайлович, доктор юридичних наук, професор, член Вищої ради юстиції.
  • Мелешевич Андрій Анатолійович, доктор філософії, професор, президент Національного університету "Києво-Могилянська Академія".

Правління:

Виконавчий директор — Степанов Микола Володимирович.

Основний аналітичний склад ЦППР не змінювався впродовж більше як десяти останніх років. Ключові експерти, які модерують роботу за тематичними напрямками діяльності, є кандидатами юридичних наук та відомими експертами у своїх сферах в Україні. Постійно ведеться робота із пошуку та залучення до команди ЦППР молодих аналітиків серед кращих випускників кращих правничих шкіл України.

Більше про ЦППР.